Preskoči navigacijo .

letalni dopust v Turčiji-september 2013

kot vsako leto,tudi letos organiziramo dopust v Turčiji,vendar smo letošnje leto zamenjali destinacijo.namesto Tahtalija smo letos izbrali letenje z Babadaga,v sodelovanju z relaxom,smo si zagotovili dobro ceno in pa tudi letalski prevoz z Brnika,slaba stran pa je prevoz z letališča Antalije do olu deniza,ki traja kakih 4-5h,vendar tudi ostale opcije,kot je prevoz na Dunajsko letališče,niso nič boljša rešitev.Zagotovo je tole najcenejša varianta.Seveda so,tako kot vsako leto lepo vabljeni tudi družinski člani,plaža v olu deniz je ena izmed 10ih najlepših na svetu.za letenje v turčiji je potreben izpit jadralnega padalstva,gps,radijska postaja in pa zavarovanje za nesreče,ki pa ga mi uredimo skupinsko za določen teden,saj je tako ceneje,z letalskim prevozom padal,običajno nimamo problemov in ni potrebno doplačilo,saj to uredimo skupinsko.Tudi parkiranje avtomobilov na brniku imamo pol ceneje. vabljeni vsi,za dodatne iformacije tel.040 705 811 Jani lp

Možnosti prikaza komentarjev

Izberite način prikaza komentarjev in kliknite na "Shrani nastavitve" za aktivacijo sprememb.

prijave za turčijo so

prijave za turčijo so odprte do zapolnitve prostih mest na letalu,avtobusu ali hotelu,do danes se nas je nabralo že 23,vabljeni tudi ostali lp

fotke olu deniz

relaxova ponudba