Preskoči navigacijo .

Slovo od Sandija

Z veliko žalostjo sporočamo, da nas je zapustil naš član, soletalec in prijatelj Aleksander Zver. Čeprav se ne bomo mogli več družiti na tleh, bo še vedno vsakokrat letel z nami tam zgoraj pod oblaki.

Sandi, počivaj v miru. Iskreno sožalje družini in vsem prijateljem.

Sandi je zapustil ženo in odraščajoča sina in hčerko, ki se bosta morala brez očeta prebijati po svoji življenjski poti. V teh težkih trenutkih je lepo, da soletalci stopimo skupaj in pomagamo, z za nas skromnimi denarnimi prispevki (predlagamo okoli 20 EUR), ki pa njim sigurno veliko pomenijo.

Skupni znesek bi izročili ženi skupaj z žalnim posvetilom in sicer pred zadnjim slovesom od Sandija. Glede prispevkov kontaktirajte: Sašo Golob (041 671414) ali Miran Majerič (041 492524)

https://www.facebook.com/aleksander.zver.1

DJP Albatros Celje
https://www.albatroscelje-drustvo.si

Možnosti prikaza komentarjev

Izberite način prikaza komentarjev in kliknite na "Shrani nastavitve" za aktivacijo sprememb.

Hvala vsem, ki ste Sandija

Hvala vsem, ki ste Sandija pospremili na njegovi zadnji poti in hvala tudi vsem, ki ste prispevali denarno pomoč za njegovo družino.