Preskoči navigacijo .

Društveni piknik - junij 2011

--- Društveni piknik bomo letos izvedli zopet v Laškem in sicer v nedeljo, 12. junija 2011. Lokacije ni težko najti, ko v Laškem pri bencinski črpalki prečkamo Savinjo, zavijemo levo do konjeniškega centra in piknik prostora.
http://www.pikniki.si/Piknik+lokacije/126/Jago%C4%8De+5+LA%C5%A0KO

--- Ob 9.00 je zbor na pristanku za delovno akcijo čiščenja vzletišča na Maliču, kjer bomo končali z akcijo okoli enajste ure. S seboj prinesite orodje- sekire, vrtne škarje, itd… in rokavice. Nato bomo odleteli in se pridružili neletečim članom, ki bodo od enajste ure dalje pripravljali vse v zvezi s piknikom. Pekel se bo že odojek, ki ga bo vrtel g. Andrej Vesenjak, lastnik pristanka.

---Med prijetnim druženjem in glasbo se bo našel čas še za kakšen polet iz Maliča. Pomerili se bomo tudi v točnosti pristajanja »na piko«.

---Prispevek za piknik je 5 EUR po osebi (pijača, jedača, uporaba piknik prostora,…).

---Najdemo se torej v Laškem, tudi če bo kdo zamujal zaradi kakšnih obveznosti, ne bo nič narobe in naj se nam vseeno pridruži.

Lep pozdrav

http://www.albatroscelje-drustvo.si/

Možnosti prikaza komentarjev

Izberite način prikaza komentarjev in kliknite na "Shrani nastavitve" za aktivacijo sprememb.

Nov termin za društveni piknik

Društveni piknik je zaradi neugodnega vremena prestavljen na nedeljo, 19.6.2011.