Preskoči navigacijo .

Piknik na Žusmu in ostalo

Piknik na Žusmu, ki je bil planiran v tem vikendu, je zaradi slabega vremena prestavljen na naslednji vikend.

Še nekaj informacij za naslednje dni :

četrtek - lep dan za letenje (Malič, Mrzlica, Lisca, Donačka,….)

petek- JZ veter, po 16. uri vadba na Golovcu (danes so kosili, verjetno bo pokošena trava pospravljena do popoldneva). Prinesite tudi rokavice za pol ure dela (puljenje mladih izrastkov grmičevja na predelu, ki ga mi urejamo).

sobota- deževno veme

nedelja- popoldne bo mogoče letenje na SV-V terenih. S tečajniki, ki imajo naslednji teden izpit iz teorije, se dobimo popoldne, da razjasnimo še vprašanja, ki so težja.

LP

Možnosti prikaza komentarjev

Izberite način prikaza komentarjev in kliknite na "Shrani nastavitve" za aktivacijo sprememb.

V soboto na pikniku na

V soboto na pikniku na Žusmu je bila najdena kolesarska majica (dres). će jo kdo pogreša naj pokliče 031-251-542

Piknik na Žusmu bo !

V soboto, 27. junija 09 bomo izvedli društveni piknik na Žusmu. Lepo bi bilo, da se zberemo v čim večjem številu, se malo pozabavamo, kakšno rečemo, mogoče tudi odletimo, s skupnimi močmi pa tudi očistimo vzletišče. Seveda bo poskrbljeno tudi za jedačo in pijačo.
Dobimo se ob 10. uri. Najprej bo moški del imel akcijo čiščenja vzletišča. S sabo lahko prinesete kakšno motorno žago, motorno koso, sekiro, škarje za veje, rokavice….. Ženski del bo pripravil vse ostalo za piknik.

Za več informacij, potrdilo udeležbe in karkoli ostalega lahko pokličete :
Srečko – 041 432447, Slavko 041 334964

Opravičil ne sprejemamo ;-) Imeli se bomo fajn !