Preskoči navigacijo .

Društvena obvestila - maj12 - 2

--- Delovna akcija na Maliču je bila uspešna. Pri urejanju je sodelovalo tudi nekaj članov iz drugih društev in klubov. Nasuli smo zemljo, posejali travo, očistili grmovje na spodnjem delu, zamenjali vetrno vrečo, itd…Slike iz uspešne delovne akcije so pripete k Frenkovem letu na OLC-ju na: http://xcglobe.com/olc/index.php/flight/info/979826
in na: https://picasaweb.google.com/108815784855914563410/DelovnaAkcijaMalic120...
Vse pilote naprošamo, da do nadalnjega uporabljajo desni del vzletišča, ker je treba počakati, da bo trava utrdila brežino.

--- V četrtek, 17.5.2012 ob 19.00 bo v Športnem parku Šentjur, soba P1 (študentska soba), predavanje o zračnem prostoru. Predaval bo Damjan Jazbec, kontrolor zračnega prometa na Brniku. Predavanje je brezplačno.

--- Termin za društveni piknik v Jagočah (Laško) je spremenjen in sicer bo piknik v nedeljo, 17. junija 2012.

--- Športna trgovina Giga sport iz Celja v ponedeljek, 21. maja 2012 od 19. do 22. ure omogoča omogoča možnost nakupa športne opreme po ugodnih cenah. Ugodnost je namenjena športnikom, športnim pedagogom, trenerjem, vaditeljem ter športnim delavcem in funkcionarjem.
Popusti veljajo v višini 25% na vse izdelke ter 15% na izdelke z znižano ceno. Popust se obračuna na blagajni ob predložitvi vabila in PlusCard kartice, ki jo lahko brezplačno prejmete na blagajni.
Tudi naše društvo je dobilo 20 vabil. Kdor želi dobiti vabilo, naj kontaktira Srečka (041 432447). Glede na izkušnje iz prejšnjih podobnih akcij, je dobro iti v trgovino že prej in si ogledati stvari, potem pa ob vstopu ob navedeni uri takoj poiskati izbrane artikle.

Lep pozdrav

http://www.albatroscelje-drustvo.si/