Občni zbor društva 2023

Vabimo vas na občni zbor DJP ALBATROS CELJE, ki bo v soboto, 28. januarja 2023, ob 18. uri v gostišču »Picerija Vijavaja« (prostor v 1. nadstropju) v Novi vasi v Celju.

Dnevni red:

Otvoritev skupščine in pozdrav;
Izvolitev organov skupščine:
delovno predsedstvo,
verifikacijska komisija,
zapisnikar in dva overovatelja zapisnika;
Poročilo verifikacijske komisije;
Poročilo predsednika društva;
Poročilo blagajnika društva;
Poročilo nadzornega odbora;
Program dela za leto 2023;
Razno.

--- V primeru ugodnega vremena bo pred občnim zborom organizirano društveno letenje na Maliču, Kopitniku, Dobrovljah ali Gori Oljki. Podrobnosti glede letenja bodo objavljene na društveni strani in po elektronski pošti.

--- Predvidena društvena članarina je 20 EUR, za študente in upokojence 15 EUR. Članarina za ZPLS je 30 EUR. Naprošamo vas, da zneske poravnate na občnem zboru, da bomo lahko pravočasno uredili obveznosti do ZPLS in do lastnikov površin, ki jih uporabljamo.

--- Preko članstva društva v LZS imamo možnost nastopati na uradnih tekmovanjih (preleti, natančno pristajanje). Nekaj članov že tekmuje, če ima še kdo namen tekmovati, naj to sporoči.

--- Za člane društva bo po koncu uradnega dela pogostitev (pizza in ena pijača). Stroški ostale pijače v lastni režiji.

--- Naprošamo vas, da najkasneje do srede, 24.1.2023, potrdite udeležbo s SMS-om na telefon 041 432447 ali mailom na: info@albatros-celje.si

Vabljeni!