Preskoči navigacijo .

Prepoved pristanka v Laškem

dokler lastnik zemljišč ne pospravi trave ni dovoljeno pristajanje na desnem bregu savinje pa tudi ne na pasu med ribnikom in savinjo, lahko pa pristajate na desnem bregu med ino in tušem, upoštevajte navodila v izogib zaostrovanja razmer na pristanku.lastnik ima svoje pravice ,ki mu jih ne gre oporekati, zavedati se je potrebno da smo mi tam samo gostje ,zato se bomo tako tudi obnašali. vsem lp

Možnosti prikaza komentarjev

Izberite način prikaza komentarjev in kliknite na "Shrani nastavitve" za aktivacijo sprememb.

Dosedanji pristanek (ob

Dosedanji pristanek (ob parkirišču) se ne uporablja več, ampak je sedaj pristanek v Laškem od ribnika naprej proti Laškem.Poglejte sliko, tam je na njej napisano kje je pristanek.
http://www.albatroscelje-drustvo.si/node/1886

LP

Verjetno si mislil levi breg

Verjetno si mislil levi breg Savinje (predvidevam lapsus calami), dokler ne pokosi trave? Srečko je zapisal južno od ribnika proti Laškem. To je jasno. Kaj pa dosedanji pristanek? Sedaj, ko je pokošeno, pa vseeno ne smemo pristajati??? Razumljivo je, da je dovoljeno pristajanje od poljščin dalje in tako kot je že zapisal Srečko, mimo ribnika in naprej do mostu od Term Laško.