Preskoči navigacijo .

letenje v turčiji

kot vsako leto tudi letos organiziramo dopust in letenje v turčiji.odhod 10 10 2011 z brnika,cena je zelo ugodna in sicer 499eur,v ceno je vključen letalski prevoz,takse in all inklusiv http://www.palma.si/program/podrobno/turcija-kemer-hotel-sailors-beach/.naš turški prijatelj arif nas je obvestil,da je gora tahtali odprta za letenje,imajo pa stroga merila,tako da mora vsak padalec imeti s seboj licenco,zavarovanje,ki se da preko kluba urediti zelo poceni,prav tako je potrebno imeti gps in pa ukw postajo.http://www.paraglidingearth.com/pgearth/index.php?site=10559,dopust je namenjen padalcem in pa tudi njihovim družinskim članom,v tem obdobju je v turčiji običajna temperatura okoli 28stopinj,vode pa okoli 24 stopinj,leteti se da tudi na drugih lokacijah,plaže so čudovite ,v tem času tudi ni več pretirane gneče.udeleženci prejšnih počitnic smo bili zadovoljni z hrano,plažo,prijaznostjo osebja in smo le stežka našli kako malenkost za kritiziranje.vse informacije dobite lahko na mojem tel 040 705 811.vabljeni .lp jani.