Preskoči navigacijo .

Albatrosovo letenje in dopust v Turčiji 2010

Za letenje v Turčiji je veliko zanimanje, zato pozivam interesente da informativno prijavite svojo nezavezujočo udeležbo.predprijava nam bo omogočila,da na podlagi števila interesentov začnemo pogovore z turistično agencijo,nezavezujočo udeležbo je potrebno prijaviti na tel 040 705 811 jani in sicer do 15 aprila.okvirna cena tedenskega aranžmaja je cca450eur v ceno je všteto vse (all inklusive) razen turške vize,ki pa je 15 eur.nekaj interesentov bi nas odšlo tudi za 2tedna,odšlo bi se konec septembra ali v začetku oktobra.glede cene pa si lahko glede na večjo udeležbo zagotovimo še bolj ugodno ponudbo.v tem času je v turčiji podnebje podobno kot julija na jadranu,tako da so vabljeni tudi partnerji in otroci.sam hotel je čudovit prav tako hrana,plaža in zabava.za letenje na gori tahtali pogovori še potekajo in še ni 100%,da se bo z gore dalo tudi leteti.mislim pa da se bo to tudi uredilo.drugače pa je v bližini kar nekaj štartov in so dosegljivi z terenskimi vozili,ki se jih da najeti po ugodni ceni in se lahko letenje združi z izleti.v bližini cca8Km je tudi štart ob obali, tam ima kamp turški padalec .nekje v sredini aprila pa bom objavil razpis za obvezujoče prijave,saj bo potrebno rezervacije urediti do konca maja ali v začetku junija.za večje skupine se v zadnjem hipu namreč ne da dosti urediti.hkrati bom lahko postregel tudi z bolj natančnimi cenami.lanska ekipa je enotna da gremo tudi letos saj smo bili zadovoljni nad pričakovanji.vabljeni.lp jani